ru
plenru

Pokój Jednoosobowy z balkonem i wspólną łazienką

Количество мест: 11 Спальня1 односпальная кровать

Вместимость:

Количество мест: 1
Количество спален: 1
Количество кроватей: 1 односпальная кровать

Правила и сборы:

Часы работы: Вы можете получить ключи 24 часа в сутки после предварительного телефонного звонка.

Дополнительные оплаты:

Оплачивается дополнительно при бронировании:
  • łóżeczko dziecięce 15,00 zł (За человека за каждые сутки пребывания)
  • śniadanie 34,00 zł (За человека в сутки)

Дополнительная информация для бронирующих:

Goście obiektu Willa Marcella chwalą pokoje za ich przestronność, wysoki standard, szybki Internet i wygodne łóżka. Aby zapewnić im jeszcze większy komfort noclegu i wypoczynku uzupełniliśmy przestrzenie o telewizor, ogrzewanie, oraz nowe wyposażenie meblowe.

W ofercie obiektu Willa Marcella znajdą Państwo 14 pokoi 2-osobowych. Część z nich ma wyjście na balkon. Dbamy również o komfort i bezpieczeństwo najmłodszych gości hotelu – możliwość uzupełnienia pokoju o łóżeczko dla dzieci. Mile widziane w Willi Marcella są również Państwa zwierzęta.

Dostęp gości

Wraz z wymienionym powyżej wyposażeniem pokoi znajdą Państwo w obiekcie łazienkę i w pełni wyposażoną kuchnię, a także pralnię, suszarnię, żelazka, mikrofalę, tostery, najwyższej jakości, polską pościel antyalergiczną.

Kontakt z gośćmi

W obiekcie znajduje się również recepcja, której pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie do godziny 23:00. Mogą Państwo zwrócić się do nich z każdym pytaniem dotyczącym zakwaterowania w Willi Marcella. Odpowiedzą na nie w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim.

Pracownicy dbają również o Państwa bezpieczeństwo i służą każdą formą pomocy.

Okolica

Willa Marcella położona jest w malowniczej części Białegostoku. Obiekt zlokalizowany jest blisko dróg prowadzących do krajowej 19-stki (w kierunku Lublina i Kuźnicy ) oraz 65-tki (wyjazd w stronę Bobrownik oraz Gołdapi). Mimo umiejscowienia obiektu blisko ruchliwych tras, gwarantujemy Państwu ciszę i bezpieczeństwo – budynek położony jest wewnątrz osiedla zabezpieczonego ekranami dźwiękochłonnymi.

W pobliżu znajdują się dwie duże galerie handlowe –Atrium Biała oraz Galeria Alfa. Spacer do centrum Białegostoku zajmie Państwu około 30 minut, a dojazd samochodem niecałe 7 minut. Osoby kochające piękno przyrody zapraszamy do spacerów po Parku Zwierzynieckim oraz zajrzenia do ZOO Akcent, a te kochające dobrą zabawę do odwiedzin licznych klubów i pubów.

Przemieszczanie się

Dojeżdżając do obiektu, mogą Państwo zostawić auto na darmowym parkingu dla Gości Willa Marcella.

Jeżeli wybiorą Państwo jednak dojazd z dworca PKP lub PKS doradzamy wybór bezpośrednich linii autobusowych: 4, 29, 19. Pozostałe linie dojeżdżające w pobliże pensjonatu Willa Marcella to: 7, N4 (nocny), 28 oraz 24.

Прайс-лист

02 June14 August
от 119.00 zł / день
  • в середине недели139,00 zł / день
  • выходные159,00 zł / день
14 August18 August
от 189.00 zł / день
  • в середине недели189,00 zł / день
  • выходные189,00 zł / день
18 August30 December
от 119.00 zł / день
  • в середине недели139,00 zł / день
  • выходные159,00 zł / день